Beagle magazin
Vyčmuchané články
22.12.2018 Hvězda

Brzy bude.....

Textík: Pája
Foto: Radek
8.12.2018 Bukovnice

Brzy bude.....

Textík: Pája
Foto: Radek
17.11.2018 Pančava

Brzy bude.....

Textík: Pája
Foto: Radek
3.11.2018 Ze Mšena na Pokličky

Brzy bude.....

Textík: Pája
Foto: Radek
20.10.2018 Pes Baskervislký

Vy víte, jak byl pro nás tento rok těžký a kolikrát se nám s tím už chtělo skoncovat.. Ale, musím říct, že mi zase děláte radost, kamarádi. Už na minulém výletě byla super účast a dneska nás zase byla prima banda. Přijali jsme nováčky, jako by s námi chodili už dlouho, zablbli jsme si a vrátili se na Krakovec, kde se nám již v minulosti líbilo a krásně zastrašilo. Ač to ráno tak nevypadalo, i sluníčko se na nás začalo smát a my si tak mohli vychutnat nádherné barvy podzimu v plné parádě. Byla s vámi sranda jako vždycky a výlet byl super. Za 14 dní se budeme věnovat oslavě narozenin našich mrňousků, ale budeme se těšit zase na další výlet a společné kilometry plné srandy, písniček, svačin a psích kámošů. :-)

Textík: Pája
Foto: Radek
6.10.2018 Dlouhá Míle

Jo, jo… klub výletníků… Přijedete? Nepřijedem…. Přijedete? Nepřijedem ?. Dnes konečně nastal ten den D! Přijeli jsme! Přátelé, dlouho jsme vás neviděli, museli jsme se přivítat, pozdravit, představit nováčky - Mája s Princíkem a také Bětka. Účast to byla opravdu hojná, jak psíků, tak páníků a jejich dětiček. Počasí nám přálo a tak jsme se prošli příjemným lesíkem až ke zřícenině hradu Jinčov, kde jsme posvačili, prohlídli jsme krásnou zříceninu, páníci pokecali a psíci si polítali. Ostatně psíci si celý výlet užívali opravdu parádně, bylo jim dopřáno volnosti a tak především omladina toho využila a půl výletu strávila v honičkách a šarvátkách až skoro dech nemohla popadnout. To se však neobešlo bez úrazu, který utrpěla malá předsedová Mája. Natržený kožíšek jí však krásy neubral, ale přidal zkušenosti s doktory. Princík vzkazuje, že jste skvělá parta a bude se snažit tu svoji smečku vytáhnout na výšlap častěji.

Textík: Princ a Besie
Foto: Radek
22.9.2018 Malá Brdská

Bylo krásné ráno a jeho teploty nasvědčovaly tomu, že je zároveň i jedno z prvních podzimních. Paničky nachystaly svačinu a čaj do termosky a já už hlídala batoh u dvěří, celá nedočkavá, kam to bude tentokrát, protože batoh je jistota, že bude dobrodružství. A taky, že bylo! Paničky to trefily tentokrát na první dobrou i bez navigace, čekalo nás parkoviště u lesa a za malou chvíli i předsedovic smečka, která byla bohatší o nového člena rodiny, kterého jsem ještě neznala. Byla to Mája – malá, ušatá a moc príma kamarádka. Hned jsme se zčuchly a já jí jako starší dorostenec ukazovala nejbližší stopy u lesa. Dvounožci se po sto letech s radostí přivítali a mohlo se vyrazit do lesů za dobrodružstvím. Hned u aut se skákalo do škarpy a hledaly se houby. Našly a tak jsme byli všichni motivovaní, že zcela jistě najdeme i další. A věru, skutečně. Moc nám v tom pomáhala především paní předsedová. Pan předseda měl taky snahu, ale ten hledal hlavně jeho oblíbené „nábližky“.Inu, našel. A za malou chvíli jsme to všichni slaňovali z kopce, Hanička s Matyášem to měli o to zábavnější, že je vzal předseda za ruce a zdvihal je do vzduchu před všemi nástrahami lesa. Cestou jsme potkali několik resortů pro mravence, jeleny a srnky a domů si vezli plné kapsy kaštanů a něco málo hub. Děkujeme za výlet, bylo to jako vždy bezva. Tak zase příště! Ella.

Textík: Ella
Foto: Radek
8.9.2018 Poustevna sv. Františka

???

Textík Radek:
Foto: Radek
30.6.2018 Šember

Sešli jsme se tentokáte již v 9:00 v Doubravčicích u hospody. Vyrazili jsme za řádného funění Flopíka a okusování vodítka Májou směr zřícenina Šember. V lese jsme nazbírali pár Babek, některé už tam leželi dost dlouho. Cestička byla pěkně prošláplá, jen pro zkratku ze zříceniny domlů nebylo valné pochopení, v podstatě ji po zadnici sjel jen Máťa s Májou a drželi při tom Péťu, aby se nebála. Pak už jsme šli poslušně po značené, i když ta zelená stála za to. Po pěkné vycháce jsme se usadili na dřevěné lavice a nechali se pohostit v místním pohostinství. Příště se na vás těšíme.

Radek a Bee Maya

Textík Radek:
Foto: Radek
16.6.2018 Posázavím

Posázavím, aneb 318. výlet clubu, 1.výlet Máji. Je to tady, club výletníků má nové vedení. Musíme říct, že Mája do toho šla naplno. Jako správný bígl kňučela na celý vlak, že se nudí a mohutně zívala. Na hradě sebou plácla přímo pod odpadkovým košem a nerozhodil jí ani Endy, který jí přilehl. Napila se ze Sázavy a namočila si všechny čtyři tlapky. Žebrala při svačení a když už se dojedlo, usnala na travnaté louce ve stínu, v rytmu bublající řeky. Celý výlet šla po svých a jak jí chtěl někdo pomoct, rychle mu to vysvětlila. Prostě: je to tady, nová éra výletů, zážitků a čmuchání. Vyzývám všechny výletníky, ať nesedí doma, přidají se k nám a pořádně to roztočíme!! A příště horem dolem zříceniny kolem :-)

Textík:Pája
Foto: Radek
5.-8.5.2018 Víkendovka na Kvildě

Článek jistě brzy bude....

Textík:
Foto: Radek
28.4.2018 Kokořín

Článek jistě brzy bude....

Textík:
Foto: Pepa
3.3.2018 Okolo Neratovic

Článek jistě brzy bude....

Textík:
Foto: Pepa
17.2.2018 Máchovo jezero

Článek jistě brzy bude....

Textík:
Foto: Pepa
3.2.2018 Hudlice

Článek jistě brzy bude....

Textík:
Foto: Pepa
20.1.2018 Musík

Ahoj Kamarádi. Dnes jsme se sešli jen s Endym, protože se většina výletníků válí v posteli a pijou svařák (jak nám Pepa prozradil). Vyšli jsme po pěkné cestě, počasíčko jak na podzim. Samozřejmě pod drobnohledem ženy a dětí jsme šli dle plánu a zkratka se nekonala. U krásného rybníka na nás přišla zima. Né, že by nám byla zima, ale začalo chumelit tak, že už jsem si myslel, že zapadneme. To však netrvalo dlouho a přišlo Jaro. Kdo neviděl, neuvěří. najednou modrá obloha, sluníčko a rukavice šli dolů. Hřeb výletu stál za to. Zřícenina starého mlýna neměla chybu. My jsme si pak ještě udělali hřebíček odpoledne v Sedlčanské hospůdce, ale to už bylo po výletu.

Textík:Radek
Foto: Radek
6.1.2018 Tři Králové

Textík:
Foto: Radek
Články roku 2019
Články roku 2017
Články roku 2016
Články roku 2015
Články roku 2014
Články roku 2013
Články roku 2012
Články roku 2011
Články roku 2010
Články roku 2009
Články roku 2008
Články roku 2007